Onvermijdelijk hoed Glans johans järn auktion galblaas bedriegen Kan weerstaan

NÖTKNÄPPARE, järn, omkring 1900. - Bukowskis

Antikt hänglås i järn med nyckel (369518439) ᐈ Köp på Tradera

STRYKJÄRN, järn, daterat 1782. - Bukowskis

Välkommen till Toveks auktioner

Hacka & Smidesstäd av Tågräls - Järn | Barnebys

Två ljusstakar 50-tal rotting och järn (375817137) ᐈ Köp på Tradera

DÖRRKLÄPP, järn, 1800-tal. - Bukowskis

AUKTION 19 - Probus Auktioner
AUKTION 19 - Probus Auktioner

Auktion | Kkauktioner
Auktion | Kkauktioner

Auktion | Garphyttan 1786 | Stockholms Auktionsverk Online | 568958

GRINDAR, ett par, järn. 1900-talets första hälft. - Bukowskis